Gzheletska Sp. z o.o.
zabawki ręcznie robione

Szmaciane zabawki towarzyszą nam od pierwszych dni życia. Żyją w łóżeczku dziecka, są pierwszymi słuchaczami i pocieszycielami malca, dekorują plecaki młodych elegantek i uzupełniają wnętrze kuchni osób dorosłych ceniących piękno. Pluszowe misie, tekstylne lalki, znakomite tyldy - wszyscy mieszkają blisko Was, czyniąc świat przyjaznym i wywołując przyjemne emocje.

Dzisiaj produkcją zabawek zajmują się setki firm na całym świecie. Jednak masowa produkcja fabryczna nie może być porównywana z lalką uszytą ręcznie. Nawet jeśli ona nie zgina łokci i nie wypowiada słów. Znacznie ważniejsze jest to, że mają duszę, osobowość i charakter.

Szmaciane zabawki ręcznie wykonane są wyjątkowe, każda jest inna od drugiej. Wykonane rękami dobrych serdecznych ludzi (innych producentów lalek po prostu nie ma), mają w sobie coś więcej niż tylko prostotę i funkcjonalność, założeniem producenta jest aby podobnie jak ludzie myślą, wyrażają emocje i emanują dobrem wokoło.

Tekstylne zabawki Gzheletska posiadają twarze które przypominają ludzkie, wyrażają szczerość i wesołość. Szyte ręcznie z naturalnych materiałów, będą wiernymi przyjaciółmi dla twoich dzieci i sprawią że Twój dom będzie przytulny. Lalki i zwierzęta, fantastyczne postacie i tyldy - Gzheletska szmaciane zabawki odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i charakterów.

Wykonane z miłością

Witamy w świecie dobrych, mądrych, czasem trochę melancholijnych, ale zawsze bardzo szczerych zabawek! Oferuje on pluszowe misie, tekstylne zwierzęta oraz inne akcesoria. Wszystkie zabawki są wykonane ręcznie, po jednym egzemplarzu i specjalnie dla Ciebie! Zobacz, jak dużo ciepła i komfortu przekazują te nieduże stworzenia. Oczywiście wśród nich są te, dla których przygotowaliście już miejsce w domu ...

Materiały wysokiej jakości

Wszystkie nasze zabawki są wykonane z wysokiej jakości, nowoczesnych, naturalnych materiałów. Wybieramy najlepsze tkaniny z Niemiec i USA, używamy wysokiej jakości polskich tekstyliów. Zwracamy szczególną uwagę na dodatki, żeby nie tylko wyglądały pięknie, ale również były bezpieczne. Wypełnione są w większości włóknami syntetycznymi, są hipoalergiczne a w niektórych zabawkach zastosowaliśmy wypełniacze organiczne (klasyczne).

Kontakt z nami

Zawsze chętnie porozmawiamy i odpowiemy na wszystkie e-maile. Napisz do nas nie wahaj się.

 • ul.Zwierzyniecka 15
  30-103 Kraków
  Poland
 • +48 12 4312185
 • info@gzheletska.pl
 • GZHELETSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  KRS: 0000551812
  NIP: 6772387858
  REGON: 36119676200000

Zostaw nam wiadomość